Pionowa suszarka do bielizny Stendimeglio Junior

Wybierz kolor:


299,00 zł brutto

30 dostępnych

 

Suszarkę Stendimeglio Junior wyróżniają:

Aluminiowe rurki o średnicy 6mm:


– Twoja suszarka jest lekka i bez wysiłku możesz ją przenieść.
– Twoja suszarka będzie długo wyglądać jak nowa. Aluminium jest plastyczne, dzięki temu jeśli suszarka Ci upadnie i rurki powyginają się, możesz je swobodnie naprostować. Stalowe rurki przy prostowaniu mogą łatwo pęknąć.

Warstwa żywicy


Każda aluminiowa rurka powleczona jest warstwą żywicy, co w połączeniu z trudno rdzewiejącym aluminium czyni tą suszarkę w 100% nierdzewną. Potwierdzamy to 10 LETNIĄ GWARANCJĄ na rdzę.

Ociekacz


Nasz produkt jako jedyny posiada OCIEKACZ, który zbierając nadmiar wody chroni Twoją podłogę przed zniszczeniem. Teraz bez obaw możesz ustawić suszarkę na drewnianym parkiecie.

33 m długości


Łączna długość rurek to 29,5 m, co zsumowane z miejscem na wieszaki do koszul daje prawie 33 m długości. Dzięki temu swobodnie rozwiesisz 2 PRALKI PRANIA. Daje to również ponad 33 m2 powierzchni suszenia.

Miejsce na koszule


Koniec z wieszaniem koszul na drzwiach!
Dzięki tej suszarce ze specjalnym uchwytem na wieszaki masz możliwość pozbycia się spadających ubrań podczas otwierania drzwi do szafy lub pokoju. Drobny element a przyniesie Ci wiele radości.

Mało miejsca na podłodze a dużo prania.


Dzięki unikalnemu systemowi rozkładania suszarka Junior zajmuje na podłodze przy maksymalnym rozłożeniu TYLKO 83 cm długości 73 cm szerokości. Jest to mniej niż w przypadku klasycznych suszarek które mieszczą znacznie mniej prania.

Kółka


Kółka pozwalają przesunąć suszarkę bez wysiłku gdy suszy się na niej pranie. Jest to bardzo pomocne podczas odkurzania.Brak komentarzy klienta.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Proszę sie zalogować.

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Brak nowych produktów na tą chwilę