• Qseal - folia w płynie 1.2kg


  • Kod produktu: 79


  Dostępność: Na stanie
  • 14,50Zł

  Qseal folia w płynie jest gotową do użycia jednoskładnikową masą składającej się z wysokiej jakości spoiwa polimerowego, środków modyfikujących i  wypełniaczy mineralnych. Qseal  tworzy bezspoinową szczelną i elastyczną powłokę hydroizolacyjną wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń oraz charakteryzuje się znakomitą przyczepnością do powierzchni: tynków gipsowych, cementowych, cementowo wapiennych, płyt kartonowo-gipsowych, podłoży betonowych, jastrychów (również z ogrzewaniem podłogowym), cegieł i powierzchni drewnopochodnych. Wysoka gęstość ~1,45g/cm³ pomaga w łatwym nanoszeniu i uzyskaniu pożądanej grubości dla zapewnienia skutecznej ochrony.

  Przeznaczenie

  Folia w płynie służy do uszczelniania nasiąkliwych i porowatych podłoży narażonych na czasowe działanie wilgoci i wody przed ułożeniem płytek ceramicznych: kuchnie, łazienki, kabiny prysznicowe, pralnie, piwnice, balkony, tarasy (pod zadaszeniem) itp.

  Dozowanie

  Folia w płynie  oferowana jest w formie gotowej do użycia bez konieczności dodawania dodatkowych składników. Przed użyciem należy starannie wymieszać aż do uzyskania jednolitej konsystencji.
  Qseal folia w płynie należy stosować na czyste suche, przyczepne, odtłuszczone i nośne powierzchnie w temperaturze od +50C do +300C.  Qseal należy nakładać za pomocą pędzla, wałka lub szpachelki dwuwarstwowo (druga po wyschnięciu pierwszej, po około 3-6 godzinach).