• Impregnat dekoracyjno-ochronny do drewna 5L  Dostępne opcje
  Dostępność: Na stanie
  • 66,00Zł

  Zastosowanie:
  fasady, filary, belki, balustrady, pergole, płoty, elementy programów ogrodowych

  Kolory: biały, bezbarwny, jasny dąb, dąb, kasztan, cedr, mahoń, teak, palisander, heban, jodła, szary

  Impregnat do dekoracji i ochrony każdego rodzaju drewna oraz materiałów drewnopodobnych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt przyjazny dla środowiska, niezawierający rozcieńczalników, niepalny i bezzapachowy. Spełnia wymagania normy En-71 “bezpieczeństwo zabawek”. Zawiera najwyższej jakości naturalne woski, które odpychają wodę, dzięki czemu przeciwdziała rozwojowi pleśni i grzybów, zapobiega butwieniu i zwiększa żywotność drewna. Impregnat charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością koloru oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych.

  UWAGA! Produkt posiada półpłynną, galaretowatą konsystencję. Jest to jego naturalna cecha i nie oznacza utraty właściwości.
  Stosowanie. Produkt jest polecany do malowania fasad budynków mieszkalnych i gospodarczych, elementów architektonicznych (belki, filary, balustrady), programów ogrodowych (altany, pergole, meble ogrodowe) wykonanych z drewna i materiałów drewnopochodnych.

  *Środek może być stosowany wewnątrz (wszystkie wersje kolorystyczne) i na zewnątrz (wszystkie kolory z wyjątkiem bezbarwnego).